2022 Personeel – Staff

Kantoor – Office :

Skoolhoof – Mnr Wimpie Bezuidenhout

Adjunkhoof – Mnr Philip Wessels

Departementshoof Grondslagfase & STEAMAC – Mev Lize-Mari van der Bank

Departementshoof Intermediêre fase & STEAMAC – Mnr Chris Palmer

Principal’s secretary – Mrs Nickie Green-Thompson (nickie.green-thompson@vps.org.za)

Admin sekretaresse  – Mev Michel Carstens (michel.carstens@vps.org.za or school@vps.org.za)

Finansiële beampte/Bursar – Mev Petra Scheepers (finance@vps.org.za)

Onderwysers :

Graad RA1  : Marina Snyman (marina.snyman@vps.org.za)
Graad RA2  : Megan Palmer (megan.palmer@vps.org.za)
Grade RE1  : Carla Luijk (carla.luijk@vps.org.za)
Grade RE2  : Ezandri Vermooten (ezandri.vermooten@vps.org.za)

Graad 1A1 : Anneke Du Toit (anneke.dutoit@vps.org.za)
Graad 1A2: Yolandi Louw (yolandi.louw@vps.org.za)
Grade 1E1: Marian de Mooij (marian.demooij@vps.org.za)
Grade1E2:  Keri Lee Lotter (keri.lotter@vps.org.za)

Graad 2A1: Inge Mong (inge.mong@vps.org.za)
Graad 2A2: Chantel van Zyl (chantel.vanzyl@vps.org.za)
Grade 2E1: Inge van Zyl (inge.vanzyl@vps.org.za)
Grade 2E2: Chantelle van Niekerk (chantelle.vanniekerk@vps.org.za )

Graad 3A1: Ilze-Mari Hanekom (ilze.hanekom@vps.org.za)
Graad 3A2: Yolande Smith (yolande.smith@vps.org.za)
Grade 3E1: Sarah Swart (SarahJane.swart@vps.org.za) 
Grade 3E2: Nericha Nortje (nericha.nortje@vps.org.za)

Graad 4A1: Mareli Gerber (mareli.gerber@vps.org.za)
Grade 4E1: Chantelle Nel (chantelle.nel@vps.org.za)
Grade 4E2: Alne Barnard (alne.barnard@vps.org.za)

Graad 5A1 : Herman Human (herman.human@vps.org.za)
Grade 5E1 : Amber-Lee Mynhardt (amber-lee.mynhardt@vps.org.za)

Graad 6A1  : Johan Smith (johan.smith@vps.org.za)
Grade 6E1 :  Melliniq du Toit (melliniq.dutoit@vps.org.za)

Graad 7A1  : Theuns van der Bank (theuns.vanderbank@vps.org.za)
Grade 7E1 :  Lize Kolbe (lize.kolbe@vps.org.za)

Ander / Other :

Sporthoof : C Palmer (sport@vps.org.za) & Chantell Nel
PT Boys : Roubi Kapp (roubi.kapp@vps.org.za)
PT Girls : Anke Vermeulen (ankhe.vermeulen@vps.org.za)
Musiek  : Christine Pentz (christine.pentz@vps.org.za)
Caro Du Plooy (caro.duplooy@vps.org.za) – Privaat
Art : Suzanne du Plessis (suzanne.duplessis@vps.org.za)
Skoolberader / School Counsellor : Lenatha Rheeder (lenatha.rheeder@vps.org.za)

Nasorgpersoneel – Aftercare Staff

NASORGHOOF/HEAD : Lizel Lubbe (aftercare@vps.org.za)

AFTERCARE COOK : Roseline Speelman

ASSISTANTS:

Estee Kiewiet
Christelle Pick
Kinah Bartes
Ina Visagie
Santana van Rooyen
Camelita Appollis
Meagin Isaacs
Shahieda Buchannan

Klerewinkel & Debiteure klerk- Clothing Shop & Debtors clerk:

Ronel Pienaar (clothing@vps.org.za)