2021 Personeel – Staff

Skoolhoof – Mnr Wimpie Bezuidenhout

Adjunkhoof – Mnr Philip Wessels

Departementshoof Grondslagfase – Mev Lize-Mari van der Bank

Departementshoof Intermediêre fase – Mnr Christopher Palmer

Principal’s secretary – Mrs Nickie Green-Thompson (school@vps.org.za)
Admin sekretaresse  – Mev Michel Carstens (michel.carstens@vps.org.za)

Finansiële beampte/Bursar – Mev Petra Scheepers (finance@vps.org.za)

Onderwysers :

Graad RA1  : Marina Snyman (marina@vps.org.za)
Graad RA2  : Megan Palmer (megan@vps.org.za) – GRAADHOOF
Grade RE1  : Willene Adendorff (willene@vps.org.za)
Grade RE2  : Ezandri Vermooten (ezandri.vermooten@vps.org.za)

Graad 1A1 : Anneke Du Toit (anneke.dutoit@vps.org.za) – GRAADHOOF
Graad 1A2: Yolandi Louw (yolandi.louw@vps.org.za)
Grade 1E1: Marian de Mooij (marian.demooij@vps.org.za)
Grade1E2:  Keri Lee Lotter (keri.lotter@vps.org.za)

Graad 2A1: Ilze-Marié Hanekom (ilze.hanekom@vps.org.za) – GRAADHOOF
Graad 2A2: Lize-Marie van der Bank (lize-marie.vanderbank@vps.org.za)
Grade 2E1: Inge Mong (inge.mong@vps.org.za)
Grade 2E2: Chantelle van Niekerk (chantelle.vanniekerk@vps.org.za )

Graad 3A1: Yolande Smith (yolande.smith@vps.org.za)
Grade 3E1: Sarah Swart (SarahJane.swart@vps.org.za) – GRADE HEAD
Grade 3E2: Nericha Nortje (nericha.nortje@vps.org.za)

Graad 4A1: Mareli Gerber (mareli.gerber@vps.org.za) – GRAADHOOF
Grade 4E1:Melliniq du Toit (melliniq.du toit@vps.org.za)

Graad 5A1 : Theuns van der Bank (theuns.vanderbank@vps.org.za) – GRAADHOOF
Grade 5E1 : Lize Carstens (lize.carstens@vps.org.za)

Graad 6A1  : Johan Smith – GRAADHOOF
Grade 6E1 :  C Palmer (chris.palmer@vps.org.za)

Ander / Other :

Sporthoof : C Palmer (sport@vps.org.za)
PT Boys : Roubi Kapp (roubi.kapp@vps.org.za)
PT Girls : Chantelle Watson (chantelle.watson@vps.org.za)
Musiek  : Caro Du Plooy (caro.duplooy@vps.org.za)
Art : Suzanne du Plessis (suzanne.duplessis@vps.org.za)
Skoolberader / School Counsellor : Lenatha Rheeder
WCED ELSEN : Eleoni Vreulink

Nasorgpersoneel – Aftercare Staff

NASORGHOOF/HEAD : Lizel Lubbe (aftercare@vps.org.za)

AFTERCARE COOK : Roseline Speelman

ASSISTANTS:

Estee Kiewiet
Christelle Pick
Kinah Bartes
Ina Visagie
Santana van Rooyen
Camelita Appollis
Meagin Isaacs

Klerewinkel – Clothing Shop:

Yolandi Louw (yolandi@vps.org.za)